Розробка landing page

Landing Page — це сторінка в Інтернеті, створена з метою спонукати людину, яка на неї потрапила, виконати певну цільову дію – залишити заявку або подзвонити. Лендінг пейдж не містить складної навігації, багато тексту, миготливих банерів і зайвих меню. Цей інструмент здатний продавати на 10–30% ефективніше, ніж звичайний сайт чи інтернет-магазин.

Продуктивна лендінг сторінка повинна мати одну конкретну ціль (покупка товару, дзвінок чи заповнення форми), простий дизайн, тексти, що не містять відволікаючих елементів та переконливо пояснюють вигідність покупки. Це все дозволяє користувачам швидко зосередитись та, як правило, стимулює їх до конкретних дій. Цільова сторінка повинна швидко завантажуватися і відмінно виглядати на мобільних пристроях (смартфонах, планшетах). GentleDevs розробляє саме такі landing pages – ефективні, адаптовані під різні пристрої, SEO оптимізовані та зручні у користуванні.

Landing page – ефективний інструмент для бізнесу

Якщо Ви відчуваєте «застій» у бізнесі, необхідність збільшення продажів і швидкого та ефективного залучення нових клієнтів, – Вам потрібна landing page. Команда GentleDevs з радістю втілить обраний проект у реальність та допоможе зробити Ваш бізнес успішнішим, популярнішим, а, отже, і прибутковішим.

Ваша лендінг пейдж матиме захоплюючий дизайн, цікаве текстове наповнення та всі заклики до дії, необхідні саме для Вашого бізнесу. Ми завжди використовуємо передові технології для того, щоб Ваша сторінка виглядала вражаюче та була ефективною. При розробці GentleDevs вирішує такі завдання, як: конкурентоспроможність, підвищення довіри клієнтів, інтернет маркетинг, налагодження системи онлайн-продажів. На сьогоднішній день landing page – це найвигідніший маркетинговий інструмент для малого і середнього бізнесу, а також для просування окремих послуг великих компаній.

Landing рage гарантовано забезпечує високу конверсію та має мінімальний час розробки, адже є досить простою. Перш за все, перед розробкою сайту, ми проводимо аналіз ринку і конкурентів та досліджуємо нішу Вашої діяльності. Далі наша команда створює креативний та цікавий дизайн, складає унікальне текстове наповнення, проводить SEO оптимізацію, робить мобільну версію сайту та займається просуванням, якщо необхідно.

Команда професіоналів GentleDevs забезпечує:


Швидкість розробки


Креативний дизайн


Відданість проекту


Бізнес-орієнтованість

Створення landing page зі зручним та інтуїтивним інтерфейсом тільки підвищує бажання потенційних клієнтів затриматись на сайті і вибрати щось серед запропонованих товарів чи послуг.

Найкраща landing page – це та, яка надає користувачеві мінімальну кількість інформації з максимальною віддачею. Тобто, при переході на подібну сторінку, користувачеві пропонуються кілька ключових фраз, які спонукають до виконання дії: оформлення передплати, купівлі товару, здійснення дзвінка. Наша команда докладає максимум зусиль та використовує весь свій багаторічний досвід, щоб запропонувати Вам найкращий варіант розробки. Ми завершуємо всі проекти “під ключ”,– не тільки створюємо якісний сайт, а й проводимо аналіз ніші Вашої діяльності, щоб зрозуміти потреби саме Вашої цільової аудиторії, займаємось просуванням проекту та надаємо підтримку після його запуску.

З GentleDevs Ви отримаєте максимально ефективну та якісну landing page, яка продає.

Щоб замовити landing page в GentleDevs, достатньо просто заповнити контактну форму, або зателефонувати нам!