Pозробка мобільних програм

Розробка та просування мобільних додатків

Ми вважаємо, що створення мобільних додатків повинно бути швидким та ефективним. І GentleDevs повсякчас втілює це в реальність. Очевидно, що можливості мобільних програм просто колосальні, вони вражають. Перш за все, це гнучкість: користувач може одночасно пересуватись та користуватись додатком.

По-друге, простота використання: де б Ви не знаходились, Ви швидко та легко знайдете необхідну інформацію. Навіть не встаючи з ліжка, будь-хто може переглянути прогноз погоди, зарезервувати столик у ресторані чи спланувати майбутню подорож.

По-третє, це можливість використання з комерційною метою. Розробка мобільних додатків дозволяє відкрити нові перспективи в бізнесі. Програми для Android часто використовують для просування бренду, популяризації компанії, продажів та надання різноманітних послуг.

Наші мобільні додатки:


Існує кілька видів мобільних програм. А саме: тематичні додатки, додатки для бізнесу та різні розважальні програми. Тематичні програми — це зазвичай додатки для новинних ресурсів та медіа-проектів, що дають змогу користувачам отримувати необхідну інформацію в найстисліші терміни.

Бізнес-додатки дозволяють вивести роботу зі споживачами на якісно новий рівень. Ці програми зараз знаходяться на піку свого розвитку. Розробка мобільних додатків для бізнесу сьогодні охоплює дедалі більше сфер виробництва. Такі додатки допомагають у наданні сервісів та допомагають налагодити інтерактивне спілкування між бізнесом і клієнтом.

Розробка мобільних додатків вкрай необхідна компаніям, які займаються наданням різноманітних послуг. Це можуть бути магазини з продажу будь-яких товарів, кафе та ресторани, фітнес-клуби, салони краси тощо. З допомогою мобільного додатку клієнти мають можливість дізнаватися про знижки, акції, розпродажі та про багато іншого. І ще, з допомогою таких додатків Ви можете відправляти цільові push-повідомлення для зв’язку з користувачами (включно з гео-повідомленнями).


Як виглядає процес планування та розробки?

Часті Запитання

1. Мені необхідно запустити додаток якомога швидше. Ви можете зробити все в найкоротші терміни?

Звісно! Можете не хвилюватись, адже ми обговорюємо всі дедлайни наперед та завжди вкладаємось у необхідні терміни. Якщо буде потрібно, у нас в офісі зручний диванчик 😉

2. Скільки коштує розробка мобільних додатків?

Вартість розробки мобільних програм залежить від їхнього типу та складності розробки. Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам та пропонуємо найвигідніші умови співпраці.

3. Чи можу я бути впевненим, що отримаю найкращий результат?

GentleDevs — це команда професіоналів, що робить свою роботу максимально якісно. Ви можете не хвилюватись за юзабіліті додатку, його дизайн та просування, бо результат перевершить усі очікування. Ми обіцяємо 😉

4. Як я можу захистити свою ідею?

Ми захищаємо права своїх клієнтів на інтелектуальну власність та підписуємо договір про нерозголошення конфіденційної інформації. Будьте впевнені, що Ваш проект — унікальний. Щоб отримати відповідь на інші питання — зателефонуйте нам!