Pозробка мобільних ігор

Розробка та просування мобільних ігор

GentleDevs спеціалізується на розробці мобільних ігор. Ми й самі любимо пограти у дійсно захопливі та якісно зроблені ігри, тому знаємо, як зробити їх справді класними. Наша команда професіоналів працює, щоб не тільки запустити гру Вашої мрії, але і правильно підібрати стратегії просування, втримати проект на вершині та надати професійну пораду, коли необхідно.

Ми розробляємо мобільні ігри, що:

Види ігор, які ми розробляємо

Аркади

Екшен ігри

Карточні ігри

Настільні ігри

Навчальні ігри

Пазли

Чому необхідно просувати мобільні ігри?

  • Для збільшення їх популярності. Як правило, користувачі завантажуть ігри, що знаходяться на перших позиціях. Існує багато шляхів до успішного просування програм. Команда GentleDevs знає всі найдієвіші стратегії просування й методи підйому Вашої гри в Топ в Apple Store та Google Play.
  • Для інформування юзерів про оновлення. Як і в PC іграх, у мобільних іграх потрібно подбати про своєчасний випуск оновлень. Робиться це, зазвичай, для поліпшення геймплею гри. Спілкування з аудиторією стосовно покращень та побажань сприяє збільшенню кількості завантажень.
  • Для економії на рекламі. Якщо Ваша гра правильно SEO оптимізована – підібрані відповідні тексти і назва, а гра є якісно розробленою та легкою в користуванні,– юзери будуть її знаходити і без великих витрат на рекламу.

Також існує ряд особливостей між просуванням додактів для iOS і Android. Проте, ми знаємо всі нюанси та розробляємо SEO стратегію відповідно до сфери Вашого бізнесу, користуючись як платними, так і безплатними методами просування. Ми зробимо Вашу гру мегапопулярною!