Чому саме ми

Команда GentleDevs складається зі справжніх професіоналів. У нас працюють досвідчені розробники, інтернет-маркетологи, тестери, аналітики, дизайнери та копірайтери, які націлені на результат та люблять те, чим займаються.

Ми надаємо надзвичайно широкий спектр послуг. Можемо створити різноманітні мобільні програми: бізнес-додатки (управління зустрічами, органайзери, календарі), мобільні додатки сайтів (новинні та інформаційні портали, інтернет-магазини і каталоги) прикладні програми (аудіо- / відеопрогравачі, додатки для читання книг, програми для перегляду і редагування зображень), навігаційні додатки (GPS, електронні карти, розрахунок маршруту) і багато-багато іншого. Крім цього, ми розробляємо мобільні ігри усіх видів і тематик, втілюємо в життя стартап-проекти і розробляємо ефективні лендінги. І підходимо до кожної стадії розробки професійно і з максимальною відповідальністю.

Чому варто обрати саме GentleDevs:

Всі умови роботи прописуються в договорі. До початку розробки Ви знаєте про кожен етап роботи над проектом, все узгоджується з вами, при цьому Ви не витрачаєте час на вирішення технічних завдань. Рішення щодо проекту пропонуємо ми і погоджуємо з Вами. Компанія GentleDevs бере на себе відповідальність за якість послуг, які надає, доцільність усіх рішень, прийнятих в процесі розробки, виконання взятих на себе зобов’язань, а також за надану нам довіру.

Цілі, для яких створюються мобільні додатки, ігри, landing pages та стартапи, нічим не обмежені. Компанія GentleDevs – розробник, готовий до співпраці в будь-якому напрямку. Від Вас потрібна лише постановка завдання, від нас – оптимальний шлях її вирішення і якісна розробка.

Команда GentleDevs створює унікальні проекти, вкладаючи в них увесь свій досвід та докладаючи максимум зусиль. Переконатись в цьому Ви можете, переглянувши наше портфоліо.

GentleDevs завжди знайде найбільш оптимальні, доступні, креативні та вдалі рішення саме для Вас.